O Nas - Biuro Rachunkowe Dorada

Biuro Rachunkowe Dorada
Biuro Rachunkowe Dorada
Biuro Rachunkowe Dorada
Biuro Rachunkowe Dorada
Przejdź do treści
 
Kiedy najlepiej skorzystać z porady księgowej?

Im wcześniej, tym lepiej, nawet jeśli Państwa firma, to dopiero pomysł kiełkujący w głowie.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy Państwu wybrać najkorzystniejsze opodatkowanie, przybliżymy ważne dla Państwa przepisy i wyręczymy w  kontaktach z Urzędem Skarbowym i ZUS’em.

Nawet najciężej pracującemu Przedsiębiorcy trudno jest jednocześnie zajmować się księgowością, kadrami, śledzić ciągle zmieniające się przepisy oraz prowadzić i rozwijać swoją firmę.

W trakcie kontroli nawet najmniejszy błąd może okazać się kosztowny- mandaty za złe prowadzenie ksiąg wynoszą między 500 zł a 32 000 zł.

Oferujemy naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Zamiast płacić  pojedynczej księgowej za etat, otrzymują Państwo za ułamek tej ceny wsparcie wykwalifikowanego zespołu pracowników kadrowych i księgowych.

Wybierając nas mają Państwo gwarancję jakości- posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC, profesjonalny serwer, na którym przechowywane są wszystkie Państwa dokumenty.

Pracujemy na wysokiej klasy programach z serii InsertGT, Płatniku oraz posiadamy podpis elektroniczny, co pozwala nam na elektroniczną wysyłkę deklaracji.


Wróć do spisu treści